Sveiciens Vispasaules farmaceitu dienā!

Latvijas Farmaceitu biedrība  sirsnīgi sveic kolēģus Vispasaules farmaceitu dienā !

Esam pārliecināti par farmaceita profesijas vērtību un spēju pastāvēt nemitīgi mainīgos apstākļos! 

Pārvarot dažādus  izaicinājumus, mēs godprātīgi rūpējamies par sabiedrības veselību, esam sīksti, neatlaidīgi un zinoši! Vēlam visiem farmaceitiem sevī rast priecīgu noskaņojumu un nosvinēt savas profesijas svētkus!

 

 

 

LFB konference 07.10.2021.?v=1634545191

LFB konference 07.10.2021.

Latvijas Farmaceitu biedrība aicina farmācijas speciālistus satikties 2021. gada 7.oktobrī  (ceturtdiena) LFB klātienes konferencē  “AKTUĀLĀ FARMACEITA PIEREDZE PAR PAREIZU ZĀĻU LIETOŠANU”!

Norises vieta: Starptautiskais izstāžu centrs Ķīpsala, Rīgā, Ķīpsalas ielā 8, izstādes “MedBaltica 2021” ietvaros, Zāle Nr.1

Veselības ministrijas Farmācijas departamenta direktore Inese Kaupere informēs par aktualitātēm farmācijas jomā. Asociētais profesors  Raimonds Sīmanis runās par cilvēku mijiedarbību ar mikrobiem un vīrusiem, kāpēc mēs esam tur, kur esam un kas būtu jādara, lai izvairītos no lielām nepatikšanām

LFB tiešsaistes konference 2021.gada 17. septembrī?v=1634545191

LFB tiešsaistes konference 2021.gada 17. septembrī

Latvijas Farmaceitu biedrība aicina  farmācijas speciālistus uz LFB konferenci "Eksperti par aktuālo pieredzi Covid-19 diagnostikā un terapijā", kur runāsim par svarīgiem un sarežģītiem jautājumiem mūsdienu farmaceitiskās aprūpes kontekstā.  Konference notiks tiešsaistē vietnēkursi.mic.lv. 

Profesore A. Krūmiņa sniegs ieskatu galveno vīrusinfekciju ierosinātāju raksturojumā, diagnostikas iespējās un ārstēšanā, kā arī izglītos par profilaktisku pasākumu nozīmi vīrusu izraisītu infekciju ierobežošanā. Farmaceite D. Sadovska savukārt iepazīstinās ar SARS-CoV-2 vīrusa diagnostikas iespējām un skrīninga metodēm. Otolaringologs O. Sokolovs-Karijs

Izmantojiet iespēju pieteikties kursiem (pēdējā grupa)!

ESF projekta Nr.9.2.6.0/17/1/001 “Ārstniecības un ārstniecības atbalsta personāla kvalifikācijas uzlabošana” ietvaros, kursiem  «Labas ražošanas prakses piemērošana zāļu izgatavošanā aptiekās», kas 2021. gada 9. un 16. septembrī notiks attālināti ZOOM platformā ir pēdējā reize (tiek komplektēta pēdējā grupa). Aicinām pieteikties visus interesentus.

Pieteikties uz kursiem iespējams, aizpildot pieteikumu ESF projekta Nr. 9.2.6.0/17/I/001 vienotajā reģistrācijas sistēmā: https://www.mitto.me/rsu-macibu-programma/registreties

Izgītības programma pieejama šeit:

Mūžībā devies  LFB biedrs, profesors Juris Rotbergs?v=1634545192

Mūžībā devies LFB biedrs, profesors Juris Rotbergs

7. jūnijā mūžībā devies farmaceits, ilggadējs Rīgas Stradiņa universitātes Farmācijas fakultātes profesors, Latvijas Farmaceitu biedrības biedrs Juris Rotbergs (1938.-2021.).

Lielisks kolēģis ar gaišu galvu, nav sevi nekad virzījis priekšplānā, bet vienmēr uzklausījis, devis padomus, ļoti inteliģents - tā par viņu saka apkārtējie cilvēki. Arī studentu vidū profesors bija atzīts, allaž

Mūžībā devies LFB Goda biedrs Valdis Jākobsons?v=1634545192

Mūžībā devies LFB Goda biedrs Valdis Jākobsons

Šā gada 7.maijā mūžībā devies ilggadējs Latvijas Farmaceitu biedrības (LFB) valdes loceklis, LFB Goda biedrs, bijušais farmācijas uzņēmuma “Grindeks” vadītājs Valdis Jākobsons (1938-2021).

V. Jākobsons 1982. gadā absolvējis Latvijas Universitātes Ekonomikas fakultāti industriālās

Turpinās ESF finansēto kursu norise 12., 15., 20. un 22.maijā

Turpinās ESF finansēto kursu “Aktuālie procesi drošai zāļu apritei stacionārajās iestādēs” norise, tuvākie datumi - 2021. gada 12., 15., 20., 22.maijs.

Programma šeit.

Dalība apmācībās ir bez maksas un paredzēta visiem farmācijas speciālistiem, kas strādā stacionārās ārstniecības iestādēs, kā arī citiem medicīnas darbiniekiem, kas nodarbojas ar zāļu aprites organizēšanu, un speciālistiem lieltirgotavās un zāļu ražošanas uzņēmumos, kuri sadarbojas ar ārstniecības iestādēm, nodrošinot zāļu piegādes.

Pieteikšanās ir elektroniski: https://www.mitto.me/rsu-macibu-programma/registreties norises plānota tiešsaistē (platformā ZOOM).

Pašlaik rudenī (oktobrī) plānota tikai vēl viena grupa, tādēļ izmantojiet iespēju pieteikties šobrīd.

Lūdzu izmantojiet iespēju piedalīties apmācībās attālināti, ietaupot līdzekļus un laiku ceļam.