Aktuālā informācija! 

EIPG jūnija ziņu biļetenā ir publicēts raksts, kas tapis sadarbībā ar LFB Rūpniecisko farmaceitu sekciju. Raksta tēma ir par izmaiņām Latvijas zāļu kompensācijas sistēmā, atlikumu ziņošanu un jauno zāļu reģistru. Saite uz rakstu: https://www.pharmaworldmagazine.com/latvias-new-medicines-reimbursement-system-and-medicinal-products-register/?pwd=57dbd3efb93b59157a4dc0544900dc18


Par RFS!

Sekcijas vadītāja 

Linda Meška

E-pasts: rfs@farmaceitubiedriba.lv

Tel.: +371 29498200

Vadītājas vietnieks

Matīss Ķite

Vadības asistents

Lelde Gordejeva


Rūpniecisko farmaceitu sekcijas galvenie darbības mērķi un uzdevumi:

1. Sadarbība un informācijas apmaiņa ar Eiropas Rūpniecisko farmaceitu asociāciju (EIPG).

2. Nodibināt, uzturēt un veicināt sakarus starp Rūpnieciskajiem farmaceitiem (un to organizācijām) Latvijā un ārpus tās robežām.

3. Veicināt Rūpniecisko farmaceitu kvalifikācijas celšanu, organizējot izglītojošus seminārus un pieredzes apmaiņas pasākumus.

4. Atbalstīt LFB aktivitātes, veicināt sadarbību ar citām LFB sekcijām.

5. Stimulēt farmācijas studentus izvēlēties savu profesionālo karjeru farmācijas industrijā vai kādā citā ar industriju saistītā nozarē.


2020. gada 20. februārī Latvijas Farmaceitu biedrības telpās notika Rūpniecisko farmaceitu sekcijas Kopsapulce. Kopsapulce tika sasaukta pēc LFB Valdes iniciatīvas ar mērķi apspriest sekcijas turpmākos darbības virzienu un attīstību.

Kopsapulce pieņēma lēmumu par vadības maiņu. Par RFS vadītāju uz turpmākajiem 2 gadiem ievēlēta līdzšinējā vadītāja vietniece Linda Meška. Sekcijas vadītājas vietnieka pienākumus turpmāk pildīs Matīss Ķite.

Jaunā vadība kā galveno darbības virzienu uzskata Rūpniecisko farmaceitu kvalifikācijas celšanu, organizējot kursus un seminārus farmācijas industrijā strādājošiem speciālistiem.

Tiks turpināta arī pieredzes apmaiņas pasākumu organizēšana, kā arī sekcijas biedru un atbalstītāju informēšana par Eiropas Rūpniecisko farmaceitu asociācijas (EIPG) aktivitātēm.

Biedri un atbalstītāji saņems EIPG ikmēneša ziņu biļetenu un ielūgumus uz EIPG rīkotajiem vebināriem.

Uz augšu
Atpakaļ
Pēdējās izmaiņas 2020. gada 15. jūlijā, plkst. 15:29
Teksta izmērs A A A
LV | EN
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies").
Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Vairāk šeit. Labi