LFB noslēdz Eiropas Sociālā fonda projektu ar Pateicības rakstu.

LFB noslēdz Eiropas Sociālā fonda projektu ar Pateicības rakstu.

 “Latvijas Farmaceitu biedrības administratīvās kapacitātes uzlabošana politisko lēmumu pieņemšanas procesā un publiskā pakalpojuma sniegšanā veselības aprūpes jomā” projekta mērķi bija stiprināt LFB administratīvo kapacitāti, darboties efektīvāk kā nevalstiskai organizācijai visā Latvijā, kā arī veicināt veselības aprūpes jomā iesaistīto nevalstisko organizāciju savstarpējo sadarbību lēmumu pieņemšanas procesā un farmaceitu tālākizglītības pakalpojumu sniegšanā.

 

Paralēli projekta laikā veiktajām aktivitātēm, tika veicināta LFB ilgtermiņa stratēģijas izstrāde, kas  nepieciešama biedrības mērķu sasniegšanai, t.i., aizstāvēt farmaceitu tiesiskās intereses, veicināt viņu pašdarbību un kopdarbību, kā arī rūpēties par farmaceitu mūžizglītību.

Projekta ietvaros notika apmācībās LFB biedriem un darbiniekiem, kurās tika apgūta personības novērtēšanas metode DISC. LFB pārstāvji devās divos pieredzes apmaiņas braucienos – uz Nīderlandi un Vāciju, lai iepazītos ar citu valstu farmaceitu sabiedrisko organizāciju pieredzi farmaceitiskās aprūpes vadlīniju izstrādes un lēmumu pieņemšanas procesā. Tika izstrādāts Nīderlandes un Vācijas prakses izpētes apkopojums. Projekta ietvaros tika izstrādāts farmaceitiskās aprūpes standartu projekts, izstrādāts Latvijas Farmaceitu biedrības stratēģijas 2014.-2021.gadam projekts, tika organizēti 6 mācību semināri LFB biedriem, lai informētu farmaceitus un farmaceita asistentus par iespējām iesaistīties lēmumu pieņemšanas procesos veselības aprūpes jomā, kā arī uzlabota LFB mājaslapa.

 Ņemot vērā veiksmīgo sadarbību Eiropas Sociālā fonda projektu īstenošanā 2007.-2013.gada plānošanas periodā, Sabiedrības integrācijas fonds uzaicināja LFB piedalīties Valsts Kancelejas un Sabiedrības integrācijas fonda organizētajā Eiropas Sociālā fonda projektu noslēguma konferencē "Eiropas Sociālais fonds - Tev", lai ar labajām idejām un veiksmīgo projektu īstenošanas pieredzi dalītos arī ar citiem kolēģiem un sadarbības partneriem.

Konferences noslēgumā Valsts kanceleja un Sabiedrības integrācijas fonds pateicās 13 pašvaldībām un nevalstiskajām organizācijām tai skaitā LFB, par sadarbību īstenojot projektus, par kvalitatīvu darbu gatavojot projektu atskaites, teicamu projekta grāmatvedības uzskaiti, uzteica organizācijas, kas izmantojušas visas iespējas piedaloties visos izsludinātajos konkursos, kā arī veicinājušas partnerību piesaistot un piedaloties kā partneriem visvairāk projektos.

Uz augšu
Atpakaļ
Pēdējās izmaiņas 2014. gada 18. decembrī, plkst. 10:59
Teksta izmērs A A A
LV | EN
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies").
Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Vairāk šeit. Labi