Pateicoties mūsu Aigaram Eniņam, notika Latvijas Farmaceitu biedrības 23. Basketbola turnīrs

Šī gada 1. jūnijā, Saldus sporta kompleksā, jau 23. reizi norisinājās gadskārtējais Latvijas Farmaceitu biedrības (LFB) basketbola turnīrs.

Šogad turnīrā piedalījās 11 komandas un 2 Vecmeistaru komandas.

Pēc spraigām apakšgrupu spēlēm un pusfināliem, lielajā fināla tikās Olainfarm/Silvanols apvienotā komanda un Latvijas aptieka komanda. Finālspēlei vairāk spēkus bija saglabājuši Latvijas aptieka basketbolisti, kuri tad arī guva pelnītu uzvaru un 1.vietu turnīrā. Apsveicam! Otro vietu izcīnīja Olainfarm/Silvanols. 3.un 4. vietu mazajā finālā šoreiz sadalīja attiecīgi TEVA un Grindeks komandas.

Par finālspēles vērtīgākiem spēlētājiem tika atzīti Gatis Cers, Latvijas aptieka un

Ilze Nordena, Olainfarm/Silvanols.

Vecmeistaru turnīrā (sievietes virs 40, vīrieši virs 45 gadiem) principiālā duelī tikās  Olainfarm un Grindeks. Abu komandu sastāvi tika komplektēti no ilggadīgiem LFB Basketbola turnīra dalībniekiem, pēc principa - Daugavas labais krasts (Grindeks) un Daugavas kreisais krasts (Olainfarm). Lai gan divus iepriekšējos  gadus pārāka bija Olainfarm vecmeistari, šogad ļoti sīvā cīņā, tikai ar 2 punktu pārsvaru, uzvaru svinēja Grindeks komanda.

Par labākajiem Vecmeistariem tika atdzīti Armands Lapiņš (Grindeks, Daugavas labais krasts) un  Iveta Zēberga (Olainfarm, Daugavas kreisais krasts).

Visu komandu pārstāvji (Viena sieviete un viens vīrietis) piedalījās Meistarības konkursā. Konkursa finālā tikās LFB apvienotā komanda (Liāna Āliņa, Dmitrijs Masļakovs) un Veselības inspekcijas komanda (Helge Parma, Artemijs Šarovs). Šoreiz ātrāka bija LFB komanda!

Patīkami, ka turnīram pievienojušās divas jaunas komandas – AS “Kalceks” un Nacionālais Veselības dienests, kuri startēja ar atzīstamiem panākumiem.

Tāpat prieks par kaimiņu lietuviešu plašo pārstāvniecību komandā TEVA.

Visu turnīra gaitu organizēja un lieliski koordinēja Arvis Blūms, kurš par ieguldīto darbu saņēma Armanda Kalēja vārdā nosaukto kausu.

Kā ierasts, turnīrs tika aizvadīts ļoti pozitīvā gaisotnē, kā arī izvērtās ļoti spraigs un interesants, kurā netrūka daudz negaidīti rezultāti.

Sīkāku informāciju par turnīra gaitu un rezultātiem sniegsim žurnāla “Materia Medica” jūnija numurā.

Paldies visiem dalībniekiem un līdzjutējiem par lielisko atbalstu un sirsnīgo atmosfēru!

Uz augšu
Atpakaļ
Pēdējās izmaiņas 2019. gada 6. jūnijā, plkst. 10:56
Teksta izmērs A A A
LV | EN
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies").
Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Vairāk šeit. Labi