Aicinām farmaceitus un farmaceita asistentus saņemt dokumentus (sertifikātus, apliecības, piespraudes) klātienē, iepriekš piesakoties

Aicinām farmaceitus un farmaceita asistentus saņemt dokumentus (sertifikātus, apliecības, piespraudes) klātienē, iepriekš piesakoties

Ņemot vērā situāciju valstī un valdības norādījumus, LFB uzsāk ārkārtas stāvokļa laikā sagatavoto dokumentu (sertifikātu, apliecību, apliecību-piespraužu) izsniegšanu farmaceitiem un farmaceita asistentiem klātienē.

Dokumentu saņemšanai iepriekš obligāti jāpiesakās! 

To iespējams izdarīt no š. g. 20. maija, autorizējoties LFB vietnes slēgtajā sadaļā un UZKLIKŠĶINOT lapas kreisajā pusē uz izvēlnes “Pieteikšanās klātienes apmeklējumam” otrdienās, trešdienās un ceturtdienās.

Piesakoties iespējams izvēlēties apmeklējuma datumu un laiku, jūsu vārdu, uzvārdu un reģistrācijas numuru sistēma nolasīs automātiski.

Atgādinām, ka pārējie LFB pakalpojumi klātienē pagaidām nav pieejami, un aicinām visus dokumentus iesniegt attālināti, izmantojot e-pasta un pasta pakalpojumus, maksājumus veicot ar internetbankas palīdzību.

Ja būsiet pieteicies apmeklējumam, taču nevarēsiet ierasties, par to jāpaziņo ne vēlāk kā 1 dienu pirms paredzētā apmeklējuma, rakstot uz e-pastu lfb@farmaceitubiedriba.lv vai zvanot pa telefonu 67280522.

Rūpējoties par Jūsu un mūsu veselību, ceļā pie mums un uz vietas birojā  iespēju robežās ievērosim papildu drošības pasākumus! Būsim savstarpēji atbildīgi un priecāsimies Jūs satikt klātienē!

Uz augšu
Atpakaļ
Pēdējās izmaiņas 2020. gada 19. maijā, plkst. 13:35
Teksta izmērs A A A
LV | EN
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies").
Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Vairāk šeit. Labi