Aicinām iepazīties un sniegt vērtējumu par Zāļu valsts aģentūras pilotprojektu zāļu pieejamības nodrošināšanā

Aicinām iepazīties un sniegt vērtējumu par Zāļu valsts aģentūras pilotprojektu zāļu pieejamības nodrošināšanā

Ņemot vērā, ka zāļu pieejamības pārtraukumi kļūst arvien aktuālāka ar veselības aprūpi saistīta problēma, kas rada būtiskus riskus pacientu veselībai, Zāļu valsts aģentūra (turpmāk – Aģentūra) ir uzsākusi pilotprojektu, kura ietvaros tiek veikta informācijas vākšana un apkopošana par pieejamajiem zāļu atlikušajiem krājumiem lieltirgotavās.

Aģentūra pilotprojekta veidā ir izveidojusi lieltirgotavu zāļu atlikušo krājumu iegūšanas un apkopošanas sistēmu. Šobrīd pilotprojekta ietvaros vairākas lieltirgotavas jau Aģentūrai ik nedēļu sniedz elektronisku atskaiti par kompensējamo zāļu sarakstā (turpmāk – KZS) iekļauto zāļu atlikušajiem krājumiem to lieltirgotavās.

Atlikušo krājumu sistēmai pamazām tiek pievienotas arī citas lieltirgotavas, kā arī tiek apsvērta iespēja apstrādāt informāciju par visu Zāļu reģistru, ne tikai par KZS iekļautajām zālēm.

Aicinām Jūs informēt savus kolēģus – farmaceitus par šo sistēmu, izmēģināt to, un sniegt atgriezenisko saiti gan par tās lietojamības ērtumu, gan saturu un nepieciešamajām izmaiņām, kas jums varētu sniegt atbalstu, lai veiksmīgāk nodrošinātu pacientiem nepārtrauktu zāļu pieejamību. Lūdzam izmantot e-pasta adresi info@zva.gov.lv.

Saite uz sistēmu: https://www.zva.gov.lv/lv/pazinot-par-zalu-piegades-partraukumu/lieltirgotavu-atlikusie-krajumi

Uz augšu
Atpakaļ
Pēdējās izmaiņas 2019. gada 22. maijā, plkst. 13:32
Teksta izmērs A A A
LV | EN
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies").
Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Vairāk šeit. Labi