Aktuālā informācija par epidemioloģiskās drošības prasībām

Aktuālā informācija par epidemioloģiskās drošības prasībām

LFB visas brīvdienas ir sekojusi ļoti mainīgajai un neviennozīmīgajai informācijai par jaunajām epidemioloģiskās drošības prasībām, kas stājas spēkā šodien līdz ar ārkārtas stāvokli valstī.

Esam aizsūtījuši Farmācijas departamentam virkni jautājumu, diemžēl šodien, 11.oktobrī,  Farmācijas departaments tomēr nevarēja atbildēt uz vairākiem būtiskiem jautājumiem. Patreiz svarīgi zināt farmaceitiem aptiekās:

  1. No 13.oktobra līdz 19.oktobrim speciālisti, kam nav vakcinēšanas vai pārslimošanas sertifikāta, drīkst strādāt arī ar darba devēja veiktu testu  (paškontroles testu, ko var brīvi iegādāties). Šo testu veikšanu darbiniekiem jāfiksē  atsevišķā reģistrā uz vietas aptiekā. Ja darbiniekiem ir oficiālas laboratorijas tests – tas nav atsevišķi jāreģistrē.
  2. Darba  devējs var prasīt darbiniekam vakcinēties  (arī farmaceita palīgiem, apkopējiem utml.) vakcinēties jāuzsāk 7 dienu laikā. Tikmēr attiecas nosacījumi par testu esamību.

Joprojām skaidrojam prasības par tirdzniecības platībām uz vienu apmeklētāju aptiekās, kā arī kā darba devējam juridiski patreiz kārtot darba attiecības ar darbiniekiem u.c..

https://likumi.lv/ta/id/326513

https://covid19.gov.lv/atbalsts-sabiedribai/ka-drosi-rikoties/covid-19-izplatibas-ierobezosanas-pasakumi 

 

 

 

Uz augšu
Atpakaļ
Pēdējās izmaiņas 2021. gada 11. oktobrī, plkst. 12:13
Teksta izmērs A A A
LV | EN
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies").
Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Vairāk šeit. Labi