Bezmaksas moduļa apmācības par aptiekas papildpakalpojumiem

Bezmaksas moduļa apmācības par aptiekas papildpakalpojumiem

Atgādinām un aicinām izmantot iespēju pieteikties speciāli farmācijas speciālistiem veidotās Eiropas Savienības fonda bezmaksas moduļa tipa apmācībās par aptiekas papildpakalpojumu sniegšanu.

Apmācības veidotas tā, lai farmācijas speciālisti gūtu pilnvērtīgu un padziļinātu ieskatu un zināšanas par aptiekas sniegtajiem papildpakalpojumiem – veselības paškontroles testiem, kā arī padziļinātu, farmaceita sniegtu konsultāciju. Projekta laikā tiks veidots metodiskais materiāls, kas paredzēts vienotas kvalitātes standarta nodrošināšanai. Metodiskais materiāls tiks izmantots, lai pretendētu uz valsts budžeta finansējumu aptiekā sniegtiem farmaceitiskajiem pakalpojumiem – šādus apmaksātus farmaceitiskos papildpakalpojumus varēs snigt tikai apmācības izgājušie farmācijas speciālisti.

Šobrīd pieejami 2 apmācību moduļi:

1. “Farmakoterapeitiskās konsultācijas, zāļu lietošanas pārskata sastādīšana farmaceita praksē” (tikai farmaceitiem) - 4 dienu apmācības (48 moduļa TIP). Vairāk informācijas:
https://www.rmk1.lv/lv/farmakoterapeitiskas-konsultacijas-zalu-lietosanas-parskata-sastadisana-farmaceita-prakse/  

2. “Veselības paškontroles atbalsta pasākumi pacientiem aptiekā” (farmaceitiem un farmaceita asistentiem) - 1 dienas apmācības (12 moduļa TIP). Vairāk informācijas:
https://www.rmk1.lv/lv/veselibas-paskontroles-atbalsta-pasakumi-pacientiem-aptieka/  

Pieteikšanās kursiem: https://www.mitto.me/r1mk-macibu-programma

Uz augšu
Atpakaļ
Pēdējās izmaiņas 2022. gada 27. septembrī, plkst. 12:47
Teksta izmērs A A A
LV | EN
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies").
Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Vairāk šeit. Labi