Biedrības aktualitātes - Jūlijs

Biedrības aktualitātes - Jūlijs

Neliels apskats par Biedrības aktualitātēm Jūlija pirmajās nedēļās.

Jūlija sākuma masveidā reģistrējās jaunie farmaceiti - LU un RSU absolventi. Rīgas Stradiņa Universitātes Farmācijas fakultāti šogad absolvē 41 students (izlaidums notika 20.jūnijā), savukārt  Latvijas Universitātē Farmācijas maģistra programmu šogad absolvē 42 studenti (izlaidums notika 29.jūnijā).

Vēlam veiksmi Jaunajiem speciālistiem!

 

Š.g. 6.jūlijā biedrības telpās noritēja apaļā galda diskusija par LFB plānoto rudens sociālo kampaņu. Diskusijā piedalījās Benu; Apotheka; Mana Aptieka; Euroaptieka un Mēness aptieka pārstāvji. Dalībnieki vienojās, ka šogad uzsvars tiks likts uz Farmaceita, kā par zālēm zinošākā un pieejamākā veselības aprūpes speciālista nozīmi, motivējot sabiedrību veidot ilgstošu kontaktu ar Farmaceitu, Aptieku, kā arī izmantot Farmaceita profesionālās zināšanas profilakses nolūkos.

 

 

LFB šī gada 8.jūlijā Jūrmalā rīkoja Farmaceitu tālākizglītības vasaras plenēru "Ieskats komplementārās terapijas metodēs". Ņemot vērā, ka ir vasara un atvaļinājuma laiks, šoreiz kolēģiem piedāvājām ne tik smagas lekciju tēmas, iespēju pašiem uz savas ādas izbaudīt deju terapiju

un ārstniecisko vingrošanu,

kā arī iespēju piedalīties nodarbībā baseinā. Bez tā visa, svaigais jūras gaiss un iespējā brīvā brīdī doties pie jūras, deva lielisku simbiozi starp patīkamo un lietderīgo.

 

Turpmāk centīsiemies Jūs regulāri informēt par biedrībā notiekošo

 

Pēteris

LFB

Uz augšu
Atpakaļ
Pēdējās izmaiņas 2016. gada 15. jūlijā, plkst. 11:08
Teksta izmērs A A A
LV | EN
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies").
Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Vairāk šeit. Labi