Iedzīvotāji par Gada farmaceitu atzīst Gunitu Boli-Melgaili. Apsveicam!

Iedzīvotāji par Gada farmaceitu atzīst Gunitu Boli-Melgaili. Apsveicam!

Gunita strādā Pārgaujas aptiekā, Valmierā. Aptiekas apmeklētāji norāda, ka viņa ir lieliska farmaceite ar asu prātu un taisnīgu darba stilu. Nominācijai „Gada farmaceits” bija izvirzīti arī farmaceite Alla Rēdmane no Žīguriem un farmaceite Inese Kurpniece no Ēveles pagasta.

6. februārī norisinājās „Gada balva medicīnā 2014” svinīgā ceremonija, kurā godināti Latvijas mediķi un nozīmīgākie notikumi medicīnā.

Lai noteiktu pretendentus "Gada balvas medicīnā 2014" nominācijām, apvienotajā ekspertu žūrijā darbojās LĀB valde sadarbībā ar Veselības ministrijas speciālistiem un nozares ekspertiem.

Šogad "Gada balva medicīnā" tika pasniegta 11 nominācijās, lai godinātu veselības nozarē strādājošos par apzinīgu un pašaizliedzīgu darbu pacientu veselības labā. Septiņās nominācijās uzvarētājus noteica iedzīvotāji.

Latvijas Ārstu biedrības prezidents Pēteris Apinis: „Diemžēl šobrīd mediķi dzīvo un strādā kā savdabīgā realitātes šovā, kur sabiedrība viņus bez izpratnes vēro, kritizē un visbiežāk nenovērtē viņu darbu. Tas ļoti daudzos gadījumos noved pie profesionāla izdegšanas sindroma. Tāpēc Latvijas Ārstu biedrības „Gada balva medicīnā” ir forma un veids, kā kolēģiem pateikties par darbu, zināšanām, prasmēm un kreatīvu domāšanu. Šī balva vienlaikus ir arī kā koleģiāls rokas spiediens un uzmundrinājums.”


medicine.lv

Uz augšu
Atpakaļ
Pēdējās izmaiņas 2015. gada 17. februārī, plkst. 10:34
Teksta izmērs A A A
LV | EN
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies").
Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Vairāk šeit. Labi