Informācija par tālākizglītības punktiem

Informācija par tālākizglītības punktiem

Latvijas Farmaceitu biedrība saņem gan telefonzvanus, gan e-vēstules, jo kolēģiem ir neskaidrības par tālākizglītības punktu atspoguļojumu slēgtajā sadaļā.

Tālākizglītības punkti Jūsu slēgtajā sadaļā tiek ievadīti pēc pasākuma organizatora iesniegtās atskaites par dalībniekiem kuri piedalījušies tālākizglītības pasākumā. Iepriekš minēto atskaiti pasākuma organizatoram LFB ir jāiesniedz 10 darba dienu laikā pēc tālākizglītības pasākuma.

Saņemot iesniegto atskaiti, LFB darbinieks, Jūsu slēgtajā sadaļā 10 darba dienu laikā ievada iegūtos tālākizglītības punktus. Ja pēc norādītajiem termiņiem Jūs slēgtajā sadaļā neredzat tālākizglītības punktus par apmeklēto pasākumu, tātad organizators nav iesniedzis atskaiti LFB.

Piemēram, LFB rīkotā konference notiek 1. aprīlī. atskaite tiek iesniegta līdz 15. aprīlim un iegūtie tālākizglītības punkti tiek ievadīti Jūsu slēgtajā sadaļā līdz 29. aprīlim.

Izņēmumi:

  • Medikamentu informācijas centrs (MateriaMedica tālākizglītības testi) – atskaiti iesniedz 20 darba dienu laikā pēc katras kārtas noslēguma un LFB darbinieks to ievada 20 darba dienu laikā pēc atskaites saņemšanas.

 

Piemēram, ceturtā kārta noslēdzas februārī. Atskaiti jāiesniedz līdz marta beigām un iegūtie tālākizglītības punkti tiek ievadīti Jūsu slēgtajā sadaļā līdz aprīļa beigām;

 

  • Evisit – atskaiti iesniedz par iepriekšējā mēnesī noklausītajām lekcijām iesniedz līdz nākamā mēneša 15 datumam. LFB darbinieks to ievada 10 darba dienu laikā pēc atskaites saņemšanas.

 

Piemēram, noslēdzoties marta mēnesim, Evisit jāiesniedz atskaite par martu līdz 14. aprīlim. Ja norādītajā laikā atsaite ir nonākusi pie LFB darbinieka, tad iegūtie tālākizglītības punkti tiek ievadīti Jūsu slēgtajā sadaļā līdz 28. aprīlim.

Uz augšu
Atpakaļ
Pēdējās izmaiņas 2016. gada 23. martā, plkst. 14:53
Teksta izmērs A A A
LV | EN
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies").
Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Vairāk šeit. Labi