Izmantojiet jauno veidu, kā sakārtot reģistra datus!

Izmantojiet jauno veidu, kā sakārtot reģistra datus!

Pārbaudīt savus reģistra datus un aktualizēt savu kontakinformāciju var interneta portālā www.farmaceitubiedriba.lv, izmantojot savu lietotājvārdu un paroli. Slēgtai sadaļa ir pieejama visiem reģistrētiem farmaceitiem un farmaceita asistentiem. Lai iegūtu lietotājvārdu un paroli, jāsazinās ar LFB.

 

Cienījamie Farmaceiti  un farmaceitu asistenti!

Latvijas Farmaceitu biedrība (LFB) vēlas pateikties tiem farmaceitiem un farmaceitu asistentiem, kuri ar atbildību ir izturējušies pret saviem pienākumiem attiecībā uz Farmaceitu un farmaceitu asistentu reģistru!

 Tajā pat laikā caurskatot reģistra datus, diemžēl nākas secināt, ka ļoti daudzi vēl nav:

  • iesnieguši izmaiņas datos (uzvārda maiņa, iegūta augstākā izglītība, mainīta darba vieta vai amats, kā arī kontaktinformācija)
  • nokārtojuši farmaceitu un farmaceitu asistentu ikgadējo reģistra uzturēšanas maksu par 2013.gadu, dažos gadījumos pat par senāku laika periodu.

Tāpēc Latvijas Farmaceitu biedrība (LFB) atgādina, ka:

1.      Saskaņā ar Farmācijas likuma 38.panta 2.punktu, kurš nosaka, ka  „Farmaceits un farmaceita asistents kurš strādā aptiekā reģistrējas Latvijas Farmaceitu biedrībā Ministru kabineta noteiktajā kārtībā un ievēro Latvijas Farmaceitu biedrības  apstiprināto ētikas kodeksu;”

2.      Visiem reģistrētiem farmaceitiem un farmaceitu asistentiem ir pienākums, ja ir mainījušās viņa sniegtās ziņas (uzvārda maiņa, iegūta augstākā izglītība, mainīta darba vieta vai amats, kā arī kontaktinformācija), 15 darba dienu laikā no izmaiņu veikšanas dienas iesniegt vai nosūtīt Reģistram notikušās izmaiņas. Informāciju par izmaiņu iesniegšanas kārtību varat iegūt  interneta portālā www.farmaceitubiedriba.lv sadaļā „Darbība un funkcijas / Farmaceitu un farmaceitu asistentu reģistrācija”. Iesnieguma veidlapas pieejamas šeit.

Pesronīgo kontaktinformāciju var aktualizēt bezmaksas, izmantojot LFB mājaslapas slēgtas sadaļas nodaļu "mani dati" apakšnodaļu "Jūsu pamatdati".

 Maksa par izmaiņu reģistrāciju 1.42 EUR

 3.      Saskaņā ar 2004.gada 27.aprīļa Ministru kabineta noteikumiem Nr.454 „Farmaceitu un farmaceitu asistentu reģistrēšanas kartība”, 24.pantu, kurš nosaka, ka „reģistra uzturēšana ir maksas pakalpojums, kas tiek veikts par reģistrētās personas līdzekļiem”.

 Farmaceitu un farmaceitu asistentu reģistra gada uzturēšanas maksa ir 3.56 EUR.

 Par maksājuma periodu tiek uzskatīts kalendārais gads, t.i., laika periods no 1.janvāra līdz 31.decembrim. Gadījumā, ja šis maksājums nav veikts, Latvijas Farmaceitu biedrība  ir tiesīga lemt par farmaceita vai farmaceita asistenta reģistrācijas darbības apturēšanu līdz maksājuma nokārtošanai. Reģistrācijas apturēšanas gadījumā farmaceitam  un farmaceita asistentam nav tiesību strādāt aptiekā. Informācija par farmaceita un farmaceita asistenta reģistra darbības apturēšanu tiek sniegta Veselības inspekcijai  un Zāļu valsts aģentūrai.

 Maksājumu* var veikt Latvijas Farmaceitu biedrības birojā Pils ielā 21, Rīgā:

 Pirmdienās                  12:00  -  17:00

Otrdienās                    09:30 – 16:30

Trešdienās                   09:30 – 16:30

Ceturtdienās               09:30 – 16:30

Piektdienās                 -----

 *Norēķinus biedrības  birojā var veikt tikai skaidrā naudā

 vai arī ar bankas pārskaitījumu.

Šim nolūkam atgādinām Biedrības  rekvizītus:

Latvijas Farmaceitu biedrība

Adrese: Pils iela 21, Rīgā, LV-1050

LFB reģistrācijas Nr.: 40008008676

AS Swedbank, HABALV22;

Konta Nr.: LV60 HABA 0551 0092 6263 1


Ar jautājumiem par reģistrāciju un slēgto sadaļu vērsties:

  • e-pasts lfb@farmaceitubiedriba.lv
  • tālrunis 67280522.

 

Uz augšu
Atpakaļ
Pēdējās izmaiņas 2014. gada 9. jūlijā, plkst. 12:10
Teksta izmērs A A A
LV | EN
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies").
Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Vairāk šeit. Labi