Izsludinām pretendentu pieteikšanu LFB apbalvojumam "Gada Farmaceits 2018"

Izsludinām pretendentu pieteikšanu LFB apbalvojumam

Mīļie kolēģi!

Godātie farmācijas uzņēmumu vadītāji!

Latvijas Farmaceitu biedrība arī šogad, 2018.gadā, piešķirs goda nosaukumu “Gada Farmaceits’’ (atjaunots 2017.gadā), vēloties atzīmēt tos farmācijas speciālistus (farmaceitus, farmaceita asistentus), kuri pēdējo 1 – 2 gadu laikā ir vēlējušies un veiksmīgi spējuši darboties ārpus profesiju ikdienas standartiem.

Farmaceitiskās aprūpes pakalpojumu sniegšana aptiekā, veicamā amata pienākumu godprātīga izpilde, cieņas pilna attieksme pret klientiem, sadarbības partneriem, kolēģiem mūsu profesijā ir pati par sevi saprotama. Tajā pat laikā ir kolēģi, kuriem ikdienas rutīna šķiet par pelēku, kuri vēlas kaut ko vairāk un, galvenais, kuri arī dara kaut ko vairāk – tie ir speciālisti, kurus LFB vēlas atzīmēt, par kuriem gribam pastāstīt citiem un ar kuru veikto vēlamies kopīgi lepoties.

Apbalvojums tiks pasniegts LFB Gada konferencē Rīgā, 9. novembrī. Vienā Apbalvojuma pasniegšanas reizē tiks apbalvoti ne vairāk kā desmit laureāti.

Latvijas Farmaceitu biedrība aicina kolēģus un ,jo īpaši - farmācijas uzņēmumu vadītājus paust atzinību farmācijas speciālistiem, kuri sniedz noteiktu ieguldījumu gan savas profesijas prestiža celšanā, gan uzņēmuma veiksmīgā darbībā, izvirzot viņu kandidatūru “Gada Farmaceita” goda nosaukuma saņemšanai.

Pieteikt nominācijai var rakstiski, par pamatu ņemot vēstulei pievienotajā pieteikšanās anketā iekļauto informāciju, kas jāatspoguļo par nominēto speciālistu (sk. pielikumu).

Kritēriji, atbilstoši kuriem tiks vērtēti nominētie speciālisti, tāpat skatāmi vēstulei pievienotās pieteikšanas anketas nobeigumā. Vēršam uzmanību uz to, ka vērtēts tiks speciālista devums pēdējo 1 – 2 gadu ietvaros. Kā arī - aicinām izmantot iespēju pievienot informāciju, kas ļautu  nominētajam speciālistam gūt papildus punktus atbilstoši balvas nolikuma 15.5. punktā minētajam.

Pieteikumus nominācijai gaidīsim līdz šā gada 10. septembrim.

Kandidāta pieteikšanas anketu skatīt ŠEIT.

 

Pieteikumus var sūtīt LFB birojam pa pastu vai elektroniski (lfb@farmaceitubiedriba.lv), kā arī aizpildīt LFB vietnē: www.farmaceitubiedriba.lv.

Uz augšu
Atpakaļ
Pēdējās izmaiņas 2018. gada 20. augustā, plkst. 17:06
Teksta izmērs A A A
LV | EN
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies").
Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Vairāk šeit. Labi