Jubilejas LFB basketbola turnīrs aizvadīts ! Uzvarētāji - Latvijas aptieka

Jubilejas LFB basketbola turnīrs aizvadīts ! Uzvarētāji - Latvijas aptieka

28. maijā Cēsīs notika jau 20. pēc kārtas Latvijas Farmaceitu biedrības (LFB) basketbola turnīrs. Jubilejas turnīrā kurā piedalījās 14 komandas.

Mazliet no vēstures - doma par basketbola sacensībām starp farmaceitiskās darbības uzņēmumiem radās 1995. gadā, ko palīdzēja attīstīt lieltirgotavas “Farmserviss” kolēģi (paldies direktoram Agrim Briedim). 1997.gadā atbalstītāju pulkam pievienojās Berlin-Chemie pārstāvis Kaspars Bērziņš. Pirmā turnīra uzvarētāja kausu pasniedza “Grindeks” vadītājam Valdim Jākobsonam.

Turpmākie turnīri notika Talsos, Ķekavā, Ventspilī, Cēsīs, Dobelē, Saldū un  Mālpilī.

Tāpat lielu paldies par ieguldījumu un atbalstu turnīra organizēšanā vēlos teikt Arvim Blūmam ar ģimeni, Ivetai Zēbergai, Egīlam Jurševicam, Armandam Kalējam un Latvijas Farmaceitu biedrībai (prezidentei Kitijai Blumfeldei), ka joprojām atbalsta šo pasākumu.

Vairāki basketbolisti ir piedalījušies visos 20 turnīros! Daudzi vecmeistari joprojām ir ierindā. Paldies par izturību! Paldies Egīlam Jurševicam, ka saorganizēja turnīra vecmeistaru kopā sanākšanu. 

Tika atzīmētas arī “Dižākās komandas” – Grindeks, Olainfarm un Mepha/Teva.

Apkopojot visu turnīru statistiku,  tika apbalvoti gan rezultatīvākie spēlētāji, gan labākie 3-punktu metēji, gan arī rezultatīvākie Vecmeistari.

Kopā visos turnīros ir piedalījušies apmēram 550 spēlētāji. Paldies ikvienam !

Šogad turnīrs norisinājās ļoti saspringti ar daudziem ļoti negaidītiem rezultātiem. Finālā (TEVA -  pret Latvijas aptieka komandu) uzvarēja Latvijas aptieka. Apsveicam !!! Iegūto vietu secību varat paskatīt šeit.

Vecmeistaru turnīrā šoreiz labākie bija VitaCare/Gulbene.

3-punktu metienu konkursā veiksmīgākais bija Edgars Bērziņš (Grindeks). 

labākie līdzjutēji tika atdzīti komandām TEVA, Mēness aptieka un Zāļu valsts aģentūra.  

Turnīra gaitu fotogrāfijās iemūžināja farmaceits Kaspars Jēkabsons. 

Vēlos pateikt īpašu paldies VISIEM, VISIEM, VISIEM - gan spēlētājiem, gan līdzjutējiem, gan tiesnešiem, gan mājīgās Cēsu sporta halles vadībai, gan arī maniem tuvākajiem palīgiem !

20 gadi pagājuši! Ko tālāk ? -  Par to domāšu rudenī, kad komandu pārstāvjus un visus interesentus aicināšu uz kopējām pārdomām. 

Lai mums visiem jauka un sportiska vasara!

Aigars Eniņš

Uz augšu
Atpakaļ
Pēdējās izmaiņas 2016. gada 9. jūnijā, plkst. 14:12
Teksta izmērs A A A
LV | EN
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies").
Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Vairāk šeit. Labi