Lepojamies!

Lepojamies!

Latvijas klīnisko farmaceiti, Dr.pharm. Inesi Sviestiņu Eiropas Komisija š.g. 11. jūlijā apstiprinājusi par alternatīvo pārstāvi Eiropas Slimību profilakses un kontroles centra (ECDC) Konsultatīvajā padomē.

Inesi Sviestiņu šim postenim izvirzīja Eiropas Slimnīcu farmaceitu asociācija (EAHP), lai  nākamos trīs gadus nodrošinātu nevalstisko profesionālo organizāciju pārstāvniecību minētajā padomē blakus pārstāvei no Eiropas Sabiedrības Veselības asociācijas Aura Timen (Nīderlande).

Inesi, neuzskaitot viņas tiešos darba pienākumus, pazīstam un cienām kā kompetentu un spožu lektori, aktīvu LFB biedri un zinošu Slēgta tipa aptieku sekcijas dalībnieci. Pirmo reizi Latvijas farmaceits piedalīsies ļoti nozīmīgas Eiropas sabiedrības veselības aizsardzības struktūras darbībā.

Sirsnīgi sveicam Inesi un vēlam tālākus panākumus!

P.S.

ECDC analizē un interpretē datus no ES dalībvalstīm par 52 lipīgajām slimībām, izmantojot Eiropas Uzraudzības sistēmu, kā arī cieši sadarbojas ar Eiropas Komisiju un citām ES aģentūrām, ieinteresētajām personām un organizācijām, kas atbalsta vai rīko informēšanas kampaņas par antibiotiku apdomīgu lietošanu saistībā ar cilvēku un dzīvnieku veselību saskaņā ar Eiropas Komisijas integrēto pieeju "Viena veselība".

Uz augšu
Atpakaļ
Pēdējās izmaiņas 2018. gada 26. jūlijā, plkst. 11:02
Teksta izmērs A A A
LV | EN
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies").
Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Vairāk šeit. Labi