LFB aicina aktīvos kolēģus pieteikties dalībai LFB līnijdeju grupā "Country and More"

LFB aicina aktīvos kolēģus pieteikties dalībai LFB līnijdeju grupā

Ja esi aktīvs vai esi šogad apņēmies būt aktīvāks, vai vēlies izdejot darbā uzkrāto spriedzi, tad nāc un piesakies deju grupā "Country & More". Mēģinājumi notiek otrdienās no plkst. 17:00. Pieteikties var

pa tālruni 76280522 vai e-pastu:lfb@farmaceitubiedriba.lv . Grupu 2010.gadā izveidoja un joprojām vada Velga Vanaga, kura ir dejotāja ar lielu pieredzi. 2015.gadā grupa ir kļuvusi par Latvijas Farmaceitu biedrības interešu grupu. „Country and More” ir Latvijas nacionālo līnijdeju un kantri vesterna deju čempionāta divu pēdējo gadu uzvarētāji savā vecuma grupā. 2015.gadā grupa ieguva starptautisko rūdījumu piedaloties Baltijas starptautiskajā kantri vesterna deju čempionātā, kas ir kvalifikācijas sacensības Pasaules Kantri deju federācijas ietvaros. Grupa regulāri piedalās Bauskas kantri festivālā. Dzīve deju grupai ir visai rosīga, jo nepārtraukti notiek dažādi pasākumi!

Sīkāku informāciju, foto un arī deju klipus iespēja redzēt grupas mājas lapā: www.cmriga.weebly.com

Un vēl – līnijdejas, tas nav tikai kantri! Tās ir plašas iespējas dejot jebko – rock and roll, sambu, valsi! Ieskaties grupas mājas lapas videotēkā un piesakies!

Pieteikties var pa tālruni 76280522 vai e-pastu: lfb@farmaceitubiedriba.lv

GAIDĀM TEVI!

Jūsu LFB

Uz augšu
Atpakaļ
Pēdējās izmaiņas 2016. gada 8. janvārī, plkst. 16:25
Teksta izmērs A A A
LV | EN
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies").
Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Vairāk šeit. Labi