LFB aicina kolēģus uz ikgadējo Baltijas valstu farmaceitu konferenci BaltPharm Forum 2016,

LFB aicina kolēģus uz ikgadējo Baltijas valstu farmaceitu konferenci BaltPharm Forum 2016,

kas notiek 2016. gada 15.-17. aprīlī, Klaipēdā, Lietuvā.

Foruma tēma: Komplementārās medicīnas un pašārstēšanās līdzekļi – farmaceita kompetences un atbildība

Konference tiks veltīta pašārstēšanās principiem un mainīgajai farmaceita lomai. Farmaceitus mudina apspriest ar aptieku klientiem ne tikai pareizu medikamentu lietošanu, bet arī slimību profilaksi un citus sabiedrības veselības jautājumus. Farmaceiti tiek atzīti par sabiedrībai vispieejamākajiem veselības aprūpes speciālistiem. Farmaceiti ir padomdevēji, sniedzot konsultācijas pacientiem, kuri ierodas aptiekā, lai iegādātos medikamentus, uztura bagātinātājus vai medicīnas preces, kuras viņiem nav nepieciešamas. Papildu medikamentozai terapijai tiek lietoti ārstniecības augi, minerālvielas, vitamīni, kas bieži vien ir reģistrēti kā uztura bagātinātāji. Arī farmaceiti mēdz mudināt klientus iegādāties uztura bagātinātājus, jo tas dod papildus ienākumus aptiekai. Tāpēc ir nepieciešamas padziļinātas zināšanas par uztura bagātinātājiem, lai sniegtu pilnvērtīgu farmaceitisko aprūpi. Tā ir informācija, kas ļauj aptiekas klientam pieņemt apzinātus lēmumus ietekmēt savu veselību.

Atšķirībā no pēdējo gadu ierastās kārtības, lietuviešu kolēģi dod iespēju Foruma dalībniekiem jau piektdien, 15. aprīlī ievadsimpozijā uzklausīt savas valsts pieredzi un redzējumu par iepriekš uzskaitītajiem jautājumiem. Šajā dienā ir plānota arī studentu stenda referātu prezentācija. 

Savukārt 16. aprīlis veltīts starptautiskai tēmas apskatei. Šogad uzstāsies tādi starptautiski atzīti eksperti kā FIP (International Pharmaceutical Federation - Starptautiskā Farmaceitu federācija) prezidente Dr. Carmen Pena un Eiropas Savienības Veselības aprūpes un pārtikas drošuma komisārs Vytenis Povilas Andriukaitis. Tradicionāli ar saviem ziņojumiem uzstāsies visu triju Baltijas valstu pārstāvji. Precīzu BaltPharm Foruma darba kārtību varat redzēt “KLIKŠĶINOT“ ŠEIT

LFB plāno organizēt transportu uz Klaipēdu, tāpēc

aicina kolēģus pieteikties konferencei līdz 11. martam rakstot uz lfb@farmaceitubiedriba.lv vai zvanot uz 67280522.

Dalības maksa – 100 EUR

Studentiem – 50 EUR.

Studenti tiek aicināti izvietot savus stenda referātus. Pieteikumus un tēzes iesniegt LFB līdz 11. martam.

Uz augšu
Atpakaļ
Pēdējās izmaiņas 2016. gada 19. februārī, plkst. 16:19
Teksta izmērs A A A
LV | EN
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies").
Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Vairāk šeit. Labi