LFB aktualitātes Septembra beigās

LFB aktualitātes Septembra beigās

Dažas īsziņas par Latvijas Farmaceitu biedrības aktualitātēm septembra mēneša otrajā pusē.

Latvijas Farmaceitu biedrība pēc Veselības ministres Andas Čakšas aicinājuma sagatavoja vēstuli Veselības Ministrijai par nepieciešamajām izmaiņām E-Veselības sistēmas ietvaros. Līdz ar to soli-pa-solim būs panākta Farmaceitam redzamās informācijas paplašināšana kvalitatīvas farmaceitiskās aprūpes nodrošināšanai. Farmaceits varēs iepazīties ar pacientam izsniegto zāļu vēsturi, sākot ar sistēmas darbības sākumu, alerģijām, tai skaitā zāļu, ģimenes ārsta kontaktiem un citu profesionāli nepieciešamu informāciju.

 

Veselības ministrija ir iedibinājusi jaunu tradīciju reizi mēnesī aicināt uz tikšanos farmācijas nozares Nevalstisko organizāciju pārstāvjus, lai pārrunātu aktuālos jautājumus, kā arī uzklausītu NVO pārstāvju viedokli un redzējumu.

 

Latvijas Farmaceitu biedrības prezidente Kitija Blumfelde kopā ar AS "Grindeks" valdes priekšsēdētāju Juri Bunduli un Valsts Sporta medicīnas centra Antidopinga nodaļas pārstāvi Latvijas Radio 4 ēterā piedalījās diskusijā par meldonija lomu dopingā.

 

Latvijas Farmaceitu biedrība aktīvi gatavojās sociālajai kampaņai "Vai Tev ir Savs farmaceits?", filmējot sabiedrību izglītojošu video par nepieciešamību atrast savu farmaceitu un veidot ilgstošu kontaktu ar viņu. Sakām Lielu Paldies farmaceitēm Baibai Duncītei, Diānai Šakirovai un Zandai Ozoliņai par drosmi stāties kameras priekšā!

 

Lavijas Farmaceitu biedrības telpas Pils ielā ir ieguvušas jaunu veidolu, pateicoties izmaiņām biroja iekārtojumā. Sakām Lielu Paldies Tamro un personīgi Vizmai Vīksnai!


Pēteris LFB

Uz augšu
Atpakaļ
Pēdējās izmaiņas 2016. gada 17. oktobrī, plkst. 17:17
Teksta izmērs A A A
LV | EN
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies").
Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Vairāk šeit. Labi