Nāc Studēt Rūpniecisko Farmāciju!

Nāc Studēt Rūpniecisko Farmāciju!

Uzņemšana pagarināta līdz 26.augustam!

Rīgas Stradiņa universitāte aicina studēt 2.līmeņa profesionālajā studiju programmā Rūpnieciskā farmācija.

Programma tiek realizēta kopā ar Rīgas Tehnisko universitāti, daļa studiju kursu tiek apgūti kopā ar RTU ķīmijas tehnoloģijas programmas studējošajiem.

Studiju programma ir paredzēta rūpnieciskā farmaceita kvalifikācijas iegūšanai, tās ilgums ir 1,5 gadi (3 semestri), tās sastāvā ir 6 mēnešus ilga prakse zāļu ražošanas uzņēmumos – A/S Olainfarm un A/S Grindeks. Studiju programmas Rūpnieciskā farmācija mērķis ir sniegt iespēju iegūt padziļinātas zināšanas par zāļu formu izstrādi un ražošanu, kvalitātes kontroli, reģistrācijas dokumentācijas izstrādi un izplatīšanu un pētnieciskās iemaņas, kas līdz ar spēju pielietot tās praksē zāļu ražošanas uzņēmumos nodrošinātu rūpnieciskā farmaceita kvalifikāciju.

 

2016./2017. Akadēmiskajā gadā studiju programmā ir 12 valsts budžeta finansētas studiju vietas un 2 maksas studiju vietas, studējot par maksu, studiju maksa ir 3720 EUR gadā.

 

Lekcijas un nodarbības notiks 1 pilnu darba dienu un 2 darba dienu vakarus nedēļā, un sestdienās.

 

Uzņemšanas prasības:

• Iepriekš iegūtā izglītība - 2. līmeņa profesionālā augstākā izglītība farmācijā (farmaceita grāds) vai tai pielīdzināma augstākā izglītība;

• Dzīves gājuma apraksts (CV).

 

Programma ietver studiju kursus par zāļu formu izstrādi un ražošanas tehnoloģiskajām metodēm, liela apjoma sintēzes pamatprincipiem, prasībām ražošanas telpu iekārtojumam, iekārtu darbības principiem un izmantošanas iespējām.

1. studiju gadā tiek apgūta ārstniecības vielu ķīmija un tehnoloģija (realizē RTU), farmaceitisko preparātu tehnoloģija (realizē RTU), zāļu reģistrācija, gatavās zāļu formas, farmaceitiskais mārketings, patentzinības, laba ražošanas prakse. 1.studiju gada otrais semestris un 2. studiju gada pirmais semestris veltīts praksei rūpnieciskajā farmācijā zāļu ražošanas uzņēmumos, studiju noslēgumā jāizstrādā pētnieciskais darbs, jānokārto valsts pārbaudījums.

 

Rūpnieciskā farmācija ir starpdisciplināra joma, studijas šajā programmā ļauj paplašināt tradicionālās farmaceita kompetences un rast jaunus izaicinājumus farmaceitiskajā rūpniecībā.

 

Uzņemšana notiek līdz 26. augustam Rīgā, Dzirciema ielā 16.

Elektroniskā reģistrēšanās studijām un papildu informācija: www.rsu.lv

Uz augšu
Atpakaļ
Pēdējās izmaiņas 2016. gada 3. augustā, plkst. 10:51
Teksta izmērs A A A
LV | EN
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies").
Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Vairāk šeit. Labi