Neaizmirsti pārliecināties par pareiziem datiem savā slēgtajā sadaļā!

Neaizmirsti pārliecināties par pareiziem datiem savā slēgtajā sadaļā!

LFB birojs atgādina, ka visu informāciju, kas par jums iekļauta Latvijas Farmaceitu un farmaceita asistentu reģistrā, iespējams apskatīt jūsu profilā LFB vietnē jeb tā sauktajā vietnes slēgtajā sadaļā. Slēgtajai sadaļai iespējams pieslēgties lapas labajā augšējā stūrī, ievadot savu reģistrācijas numuru un paroli. Ja parole aizmirsusies, vai līdz šim neesat mēģinājis pieslēgties slēgtajai sadaļai, skatiet informāciju ŠEIT.


Īpašu uzmanību lūdzam pievērst veiktajiem maksājumiem - gan pie Reģistra uzturēšanas maksājumiem, gan biedra naudas maksājumiem (ja esat LFB biedrs) norādīts gads, par kuru maksājums veikts. Ja savā slēgtajā sadaļā redzat, ka aizmirsies veikt maksājumus par 2022. gadu vai senākus maksājumus, lūdzam tos veikt bez kavēšanās! Savukārt maksājumus par 2023. gadu jāveic līdz 31.12.2023. Neskaidrību gadījumā, lūdzam zvanīt vai rakstīt LFB birojam!

  • Pārliecinieties, vai sadaļā "Jūsu pamatdati" norādīta jūsu aktuālā kontaktinformācija - to nepieciešamības gadījumā pats varat labot.
  • Noteikti pievērsiet uzmanību, vai sadaļā "Darba pieredze" parādās visas tās aptiekas, kurās šobrīd strādājat, kā arī vai norādīts darba attiecību beigu datums tām aptiekām, kurās vairs nestrādājat. Ja esat izbeidzis darba attiecības, bet pretim konkrētajam ierakstam nav darba attiecību izbeigšanas datuma, Reģistram nav datu par darba attiecību izbeigšanu. Šādā gadījumā nepieciešams uzrakstīt iesniegumu par izmaiņām Reģistrā un iesniegt darba devēja sagatavotu izziņu!
  • Sadaļās "Reģistrācija un prasības TI" iespējams redzēt jūsu tālākizglītības periodu (vai sertifikācijas periodu, ja esat sertificēts farmaceits) un tā beigu datumu, kā arī prasības, kas jāizpilda, lai iegūtu jaunu TI periodu (vai sertifikācijas periodu, ja esat sertificēts farmaceits).
  • Sadaļā "Apmeklētie TI pasākumi" varat redzēt informāciju par visiem apmeklētajiem tālākizglītības pasākumiem, par kuriem Reģistrā ievadīti jūsu dalības dati, kā arī informāciju par pasākumos iegūtajiem tālākizglītības punktiem.

Lūdzam izpētīt slēgtajā sadaļā par jums pieejamo informāciju un sekot līdzi, lai tur redzamie dati būtu patiesi un aktuāli. Ja pamanāt kādu nesakritību, lūdzam sazināties ar LFB biroju!

Uz augšu
Atpakaļ
Pēdējās izmaiņas 2023. gada 2. augustā, plkst. 15:51
Teksta izmērs A A A
LV | EN
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies").
Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Vairāk šeit. Labi