Nodibinātas jaunas LFB struktūrvienības!

Nodibinātas jaunas LFB struktūrvienības!

2020. gads sācies veiksmīgi jaunajiem speciālistiem, kuri vēlas izmantot savu potenciālu arī ārpus savām ierastajām darba vidēm, un no spriešanas pārgājuši pie darīšanas!

Savu aktivitāti uzsāk Klīnisko farmaceitu sekcija, kas apvieno aktīvus  farmaceitus, kuri ir LFB biedri un ieguvuši maģistra grādu Klīniskajā farmācijā vai ir šīs studiju programmas studējošie. Sekcijas darba mērķi ir rūpes par klīnisko farmaceitu tālākizglītību, vienotību, klīniskā farmaceita profesijas popularizēšana un attīstīšana, starptautiskā sadarbība.  Sekcijas dalībnieki par Klīnisko farmaceitu sekcijas vadītāju uz 2 gadiem ievēlējuši klīnisko farmaceiti Lāsmu Mukāni, kura ir gatava pastāvēt par šīs nozīmīgās un Latvijā jaunās profesijas pārstāvju viedokļiem un idejām!

Tajā pat februāra LFB valdes sēdē tika apstiprināts arī Onkoloģisko farmaceitu sekcijas dibināšanas pieteikums. Vīzija, ka šādai sekcijai jābūt, LFB pasākumos izskanējusi jau krietni ilgi, bieži par savu pieredzi ir stāstījuši citu valstu farmaceiti (piemēram, Polijas). Tāpēc prieks, ka LFB biedri, kas tieši vai netieši saistīti ar onkoloģisko pacientu aprūpi sadarbosies atbilstoši vienotām interesēm. Sekcija sadarbosies ar citām LFB sekcijām,  citu valstu onkoloģiskajiem pacientiem un organizācijām. Sekcijas dalībnieki izteikuši vēlēšanos  veicināt pēcdiploma izglītošanos un profesionālo pilnveidošanos atbilstoši specializācijai,  Onkoloģisko farmaceitu sekciju vadīs klīniskā farmaceite Svetlana Griškjane!  

Novēlam izturību un vēlmi darboties jaunajā statusā!

Vairāk par LFB sekcijām skatīt šeit: https://www.farmaceitubiedriba.lv/lv/lfb-sekcijas

Uz augšu
Atpakaļ
Pēdējās izmaiņas 2020. gada 28. februārī, plkst. 12:46
Teksta izmērs A A A
LV | EN
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies").
Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Vairāk šeit. Labi