Nokļūšana 8.jūlija plenērā

Nokļūšana 8.jūlija plenērā

Atgādinām, ka š.g. 8.jūlijā viesnīcā “SemaraH Hotel Lielupe (Bulduru prospekts 64/68, Jūrmala) notiks Latvijas Farmaceitu biedrības rīkotais plenērs "Ieskats Komplementārās terapijas metodēs".

Visiem dalībniekiem, kas plāno uz Jūrmalas plenēru ierasties ar personīgajiem transportlīdzekļiem, zemāk atrodama vienkārša shēma nokļūsanai viesnīcā, iebraucot Jūrmalā no Rīgas.

 

Tāpat pievienojam saiti ar viesnīcas atrašanās vietu iekš "Google Maps":

https://goo.gl/maps/ahUQ1uH2kxz

 

Transportlīdzekļus būs iespējams novietot uz Bulduru un Meža prospektiem, ievērojot Ceļu satiksmes noteikumus.

 

 

Plenērā mēģināsim apvienot klasisko ar alternatīvo, neikdienišķo – ar zinātniski pierādīto! - Pēc iepriekš apzinātām farmaceitu vēlmēm tematiskās lekcijās un meistarklasēs apskatīsim veselības aprūpē izmantoto komplementāro metožu pamatus un to efektivitāti, sniedzot zināšanas  par atsevišķu specifisku metožu izmantošanas pamatprincipiem, gaidīto efektivitāti,  kā arī iespēju izprast atsevišķu ārējo faktoru ietekmi uz cilvēka veselību.

  • Kopā ar dermatoloģi Ilzi Jākobsoni pārrunāsim ādas problēmas un slimības, kas var rasties saules iedarbības rezultātā;
  • Antroposofiskās ritmiskās masāžas un ierīvēšanas speciālists, astrologs Edijs Spāre sniegs gan teorētiskas, gan praktiskas zināšanas par metālterapijas izmantošanas iespējām antroposofiskajā medicīnā;
  • Deju kustības terapeite Sandra Krisberga iepazīstinās ar dažādām psihoterapijas metodēm, dodot iespēju katram pašam praktiski izmēģināt vienu no tām – deju terapiju.

Zināšanas palīdzēs farmaceitiem nodrošināt aptiekas apmeklētājiem vēl pilnvērtīgāku farmaceitisko aprūpi, spējot atbildēt arī uz jautājumiem, kas reizēm šķiet visai tāli no klasiskajām ārstēšanas metodēm. 

Būs noorganizēts autobuss no Rīgas uz plenēra vietu un atpakaļ.(informācija sekos dalībnieku e-pastos)

Pasākums pieteikts Sertifikācijas komisijai tālākizglītības punktu piešķiršanai.

Papildu informācija par plenēru pa tālruni: 67280522 vai elektroniski: lfb@farmaceitubiedriba.lv

Pasākumu atbalsta:

   

Uz augšu
Atpakaļ
Pēdējās izmaiņas 2016. gada 28. jūnijā, plkst. 10:59
Teksta izmērs A A A
LV | EN
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies").
Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Vairāk šeit. Labi