Piedalies starptautiskā pētījumā, aizpildot aptauju par avārijas kontracepcijas lietošanas paradumiem!

Piedalies starptautiskā pētījumā, aizpildot aptauju par avārijas kontracepcijas lietošanas paradumiem!

LFB sadarbībā ar Gedeon Richter aicina farmaceitus un farmaceita asistentus, aizpildot anketu, piedalīties starptautiskā pētījumā par kontracepcijas iegādes paradumiem!

Lai piedalītos aptaujā nepieciešams pieslēgties Latvijas Farmaceitu biedrības mājaslapas slēgtajā sadaļā ar lietotājvārdu (LFB biedriem - biedra kartes numuru; citiem - farmaceita vai farmaceita asistenta reģistrācijas numuru) un paroli (var iegūt nospiežot aizmirsi paroli?, ja paroli neatceraties, vai rakstot: lfb@farmaceitubiedriba.lv, ja neatceraties gan lietotājvārdu, gan paroli).

Nodaļā Ziņas Jūs atradīsiet anketu par kontracepcijas lietošanas paradumiem vai pieslēdzies slēgtajai sadaļai un spied šeit!

Farmaceitiem ir būtiska loma sadarbībā ar klientiem, un Jūsu viedoklis ir ļoti nozīmīgs, lai uzlabotu kompetenci konsultāciju nodrošināšanā. Tāpēc Latvijas Farmaceitu biedrība sadarbībā ar farmācijas uzņēmumu Gedeon Richter veic farmaceitu aptauju visā Latvijā. Ņemot vērā starptautisko praksi, ar aptaujas palīdzību vēlamies noskaidrot Jūsu pieredzi un novērojumus par kontracepcijas iegādes, kā arī lietošanas paradumiem Latvijas iedzīvotāju vidū. Tāpat vēlamies izzināt farmaceitu viedokli par to, cik aptieku vide šobrīd ir piemērota konsultāciju sniegšanai klientiem un kas, Jūsuprāt, tajā būtu maināms un uzlabojams.  

Tāpēc aicinām anketu aizpildīt praktizējošus farmaceitus un viņu asistentus, kuri ik dienas apkalpo klientus. Tās aizpildīšana aizņems ne vairāk kā 7 minūtes. Aptaujas rezultāti būs pieejami tikai apkopotā veidā un tiks publicēti Latvijas Farmaceitu biedrības mājas lapā.

Jūsu viedoklis mums ir ļoti nozīmīgs!

Uz augšu
Atpakaļ
Pēdējās izmaiņas 2014. gada 15. septembrī, plkst. 13:28
Teksta izmērs A A A
LV | EN
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies").
Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Vairāk šeit. Labi