Rūpniecisko farmaceitu sekcijas 10 gadu jubileja

Rūpniecisko farmaceitu sekcijas 10 gadu jubileja

Pagājuši jau 10 raženi gadi kopš Latvijas Farmaceitu biedrības Rūpniecisko Farmaceitu sekcijas (RFS) darbības uzsākšanas.

Intas Saprovskas un Anitas Šenbergas kā sekcijas vadītāju ieguldījums ir patiesi lieli un reāli darbi,  kas paveikti sekcijas mērķu izpildē, veicinot rūpniecisko farmaceitu kvalifikācijas celšanu Latvijā. Ir nodibināti un uzturēti sakari starp farmaceitiem (un farmaceitu organizācijām), kuru darbs tieši vai netieši ir saistīts ar farmaceitisko rūpniecību Latvijā un ārpus tās robežām.

Šajos 10 gados ir nodibinātas ciešas un draudzīgas attiecības ar Eiropas rūpniecisko farmaceitu asociāciju (EIPG) un Starptautisko Farmaceitu federāciju (FIP).

RFS ir organizējusi ļoti daudz gan tālākizglītojošos pasākumus ar mērķi paaugstināt  tieši rūpniecisko farmaceitu kvalifikāciju, gan arī rīkojusi vairākas pieredzes apmaiņas ekskursijas uz izpētes un ražošanas iestādēm Latvijā.

Šis ir jau otrais gads, kad notiek studentu uzņemšana Rīgas Stradiņa universitātē (RSU) studiju programmā “Rūpnieciskā farmācija”. Liels paldies RSU Farmācijas fakultātes dekānei Baibai Mauriņai un visiem iesaistītajiem mācībspēkiem, kas ir smagi strādājuši, lai šī programma tiktu realizēta !

Visi šie iepriekšējo RFS vadītāju smaga darba sasniegumi ir kā augstu nostādīta latiņa  nākamajam RFS vadītājam, lai veiksmīgi turpinātu tikpat raženu darbu.


Svinot šos 10 raženos gadus, šogad tika rīkotas svinīgas Šampanieša Brokastis, uz kurām tika aicināti gan biedri, gan atbalstītāji. Saviesīgā noskaņā dalījāmies atmiņās par šiem aizvadītajiem desmit gadiem, par to, kādi bija nospraustie mērķi toreiz un kā šobrīd izskatās to realizācija. Kopīgi pārrunājām arī plānu nākamai desmitgadei.

Liels PALDIES visiem, kas atrada laiku sanākt kopā uz svinībām!

 Novēlu ikvienam industriju pārstāvošajiem ražotājiem - “Ražot bez pārpalikuma!”

 

 

Toms Blūzmanis
LFB RFS vadītājs

Uz augšu
Atpakaļ
Pēdējās izmaiņas 2016. gada 18. oktobrī, plkst. 09:59
Teksta izmērs A A A
LV | EN
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies").
Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Vairāk šeit. Labi