#StandWithUkraine

#StandWithUkraine

Pēdējo dienu satraucošie notikumi Ukrainā vienaldzīgu nav atstājuši nevienu. Arī Latvijas Farmaceitu biedrība izsaka stingru nosodījumu militārā uzbrukuma organizēšanai Ukrainā. Vienlaikus, vēlamies paust vienotību un izteikt savu atbalstu Ukrainai un tās iedzīvotājiem šajos sarežģītajos laikos, tādēļ Latvijas Farmaceitu biedrība šodien, 28. februārī, piedalījās Latvijas Darba devēju konfederācijas (LDDK) sēdē par Ukrainu.

Tiem, kas vēlas sniegt praktisku palīdzību, iesakām to darīt organizētā veidā, kas neradītu haosu.

Aicinām ieskatīties vietnēs vieglipalidzet.lv un https://www.ukraine-latvia.com- šī ir Ārlietu ministrijas oficiāli atzīta vietne, kurā tiek apkopota informācija par Latvijas iedzīvotāju vēlmi un iespējām palīdzēt - informācija tiek nodota VUGD un Iekšlietu ministrijai, lai palīdzības sniegšana būtu mērķēta un organizēta.

Palīdzību iespējams sniegt arī ziedojot naudu Ukrainas cilvēkiem ar ziedot.lv palīdzību - saziedotie līdzekļi sadarbībā ar Ārlietu ministriju tiek lietoti degvielas, pārtikas un pirmās palīdzības preču iegādei un nogādāšanai Ukrainā.

Tuvākajā laikā Latvijā gaidāms arī bēgļu pieplūdums no Ukrainas, kam būs nepieciešams sniegt dažāda veida palīdzību. Kā norādīja Veselības ministrijas Farmācijas departamenta direktore Inese Kaupere: pasākumu kopums zāļu pieejamības nodrošināšanai bēgļiem ir apsvērts, īpaši norādījumi aptiekām uz šo brīdi netiek sniegti - ja tādi būs, par tiem tiks sniegta informācija.
 
Būsim vienoti, atbalstīsim Ukrainu un tās tautu, iespēju robežās sniedzot arī praktisku palīdzību! Nezaudēsim modrību - sekosim līdzi aktuālajai informācijai no uzticamiem un pārbaudītiem ziņu avotiem!
Uz augšu
Atpakaļ
Pēdējās izmaiņas 2022. gada 28. februārī, plkst. 15:57
Teksta izmērs A A A
LV | EN
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies").
Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Vairāk šeit. Labi