Uzņemšana studiju programmā Klīniskā farmācija

Uzņemšana studiju programmā Klīniskā farmācija

Šī gada vasaras uzņemšanā Rīgas Stradiņa universitātes aicina reflektantus iestāties studiju programmā Klīniskā farmācija

Absolvējot maģistra līmeņa studiju programmu, tiek iegūta Klīniskā farmaceita profesionālā kvalifikācija un profesionālais maģistra grāds veselības aprūpē.

Studiju ilgums ir 2,5 gads, programmā ir 10 budžeta un 2 maksas vietas.

Studijām var pieteikties reflektanti ar farmaceita izglītību.

 

Studijas ir savienojamas ar darbu, lekcijas un nodarbības notiek 3 darba dienu vakarus nedēļā, un sestdienās. Pirmajā un otrajā studiju gadā programmā ir lekcijas un semināri, tiek apgūti studiju kursi klīniskajā farmācijā, farmakoenonomikā, epidemioloģijā un veselības aprūpes organizācijā, farmakoterapijas īpatnības anestezioloģijā un reanimatoloģijā, enterālās un parenterālās barošanas principi, infekcijas slimību farmakoterpiju un hospitālo infekciju profilakses iespējas, kā arī ģimenes medicīnas pamati. Būs arī padziļināts iekšķīgo slimību cikls ar integrētu pieeju studiju procesam, kur kursa realizācijā ir iesaistīti Iekšķīgo slimību katedras,  Farmakoloģijas katedras un Patoloģijas katedras docētāji. Otrajā un trešajā studiju gadā paredzēta prakse RSU klīniskajās bāzēs – Paula Stradiņa klīniskajā universitātes slimnīcā, Bērnu klīniskajā universitātes slimnīcā, Rīgas Austrumu klīniskajā universitātes slimnīcā un Rīgas pilsētas Dzemdību namā.

 

Farmaceiti ar klīniskām zināšanām nepieciešami dažādās Latvijas ārstniecības iestādēs, valsts institūcijās un organizācijās, kas nodarbojas ar klīniskiem pētījumiem. Klīniskie farmaceiti tiek gaidīti arī RSU kā nākamie mācību spēki.

 

Elektroniskā reģistrēšanās studijām un papildu informācija www.rsu.lv

Dokumentu iesniegšana klātienē maģistra līmeņa studijām 02.07.-14.08.

 

Uz augšu
Atpakaļ
Pēdējās izmaiņas 2018. gada 23. jūlijā, plkst. 09:44
Teksta izmērs A A A
LV | EN
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies").
Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Vairāk šeit. Labi