Veiksmīgi aizvadīta pirmā LFB izbraukuma konference kopš 2020. gada

Pagājušajā piektdienā, 22. aprīlī, Latvijas Farmaceitu biedrība organizēja klātienes tālākizglītības konferenci Rēzeknē, Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrā "Zeimuļs", kas pulcēja vairāk nekā 50 farmaceitus un farmaceita asistentus no Rēzekenes un citām Latgales reģiona vietām.

      Šogad LFB ieplānojusi vēl 2 izbraukuma konferences – 20.maijā Liepājā un 21.oktobrī Daugavpilī, kā arī plānotas vairākas konference Rīgā un neformālāks vasaras pasākums jūnijā. Par gaidāmajiem pasākumiem informācija vēl sekos!

Konferencē "Dažu infekcijas slimību pacientu farmaceitiskās aprūpes aktualitātes" farmācijas doktore Inga Urtāne iepazīstināja ar galvenajām kļūdām, kas rodas antibiotiku lietošanas laikā, un to novēršanas iespējām, rezidents infektoloģijā Iļja Drjagunovs pastāstīja par antibakteriālo līdzekļu rezistenci un labu antimikrobiālo līdzekļu pārvaldību, bet uroloģe Egita Deine un otorinolaringoloģe Līva Šperla-Skritņika atgādināja par infekciju slimībām un to ārstēšanas iespējām, un iepazīstināja ar jaunākajām vadlīnijām dažādu infekciju terapijā. Savukārt LFB prezidente Dace Ķikute konferences dalībniekiem pastāstīja par aktualitātēm farmācijas normatīvajos aktos un LFB jaunumiem. Dalībniekiem bija iespēja apmeklēt arī tradicionālo ražotāju izstādi.

  Jāatzīmē, ka saistībā ar Covid-19 pandēmijas ierobežojumiem, izbraukuma konferences Latvijas reģionos LFB komandai nebija iespējas organizēt kopš 2020. gada, tādēļ bijām ļoti priecīgi klātienē satikties ar zināt gribošiem un ieinteresētiem farmācijas speciālistiem arī ārpus ierastās Rīgas vides!

Uz augšu
Atpakaļ
Pēdējās izmaiņas 2022. gada 26. aprīlī, plkst. 14:37
Teksta izmērs A A A
LV | EN
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies").
Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Vairāk šeit. Labi