Zane Dzirkale ievēlāta asociētā profesora amatā!

Zane Dzirkale ievēlāta asociētā profesora amatā!

2023. gada 1. septembrī, atklājot jauno studiju gadu, Latvijas Universitātes (LU) Lielajā aulā norisinājās tradicionālā darbinieku kopsapulce, kurā tika sveikti LU Sentāta apstiprinātie, akadēmiskajos amatos jaunievēlētie kolēģi. Viņu vidū arī farmaceite, LU Medicīnas fakultātes Farmakoloģijas katedras nu jau asociētā profesore - Dr.pharm. Zane Dzirkale.

No sirds lepojamies un Latvijas Farmaceitu biedrības vārdā apsveicam asociēto profesori Zani Dzirkali ar jaunā amata iegūšanu!

 

Līdz šim Zane Dzirkale ieņēma LU Medicīnas fakultātes Farmakoloģijas katedras docentes un pētnieces amatu. Zane Dzirkale jau ilgstoši ir LFB Farmaceitu profesionālās kvalifikācijas sertifikācijas komisijas locekle, periodiski uzstājas LFB organizētajās tālākizglītības konferencēs. 2021. gadā saņēmusi LFB balvu "Gada Farmaceits" par nozīmīgu darbu LFB Sertifikācijas komisijas darbā, par aktīvu līdzdalību farmaceitu tālākizglītības projektos, par ieguldījumu kvalitatīvas farmaceitiskās aprūpes nodrošināšanā mazpilsētas iedzīvotājiem, kā arī par profesijas popularizēšanu jauniešu vidū un darbu zinātnes attīstībā un studentu apmācībā.

Uz augšu
Atpakaļ
Pēdējās izmaiņas 2023. gada 13. septembrī, plkst. 12:20
Teksta izmērs A A A
LV | EN
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies").
Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Vairāk šeit. Labi