LFB aicina aptiekas izmantot iespēju un piesaistīt potenciālos speciālistus vasaras darbā

LFB aicina aptiekas izmantot iespēju un piesaistīt potenciālos speciālistus vasaras darbā

Sākot ar šī gada 9. aprīli, Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) sāk pieņemt darba devēju pieteikumus dalībai skolēnu vasaras nodarbinātības pasākumā, kas tiks īstenots no 1.jūnija līdz 31.augustam.

Šī ir lieliska iespēja piesaistīt jauniešu dažādu palīgdarbu veikšanai, kuriem nav nepieciešama papildu izglītība. Šādas aktivitātes arī palīdzētu popularizēt un izprast farmaceitu arodu.

Viena skolēna dalības ilgums – 1 mēnesis.  Lai pieteiktos, darba devējam ir jāaizpilda pieteikuma veidlapa un jāiesniedz tajā NVA filiālē, kuras darbības teritorijā plānots izveidot darba vietu skolēnam.    

PIETEIKUMA VEIDLAPA

     Pasākuma mērķis ir veicināt pasākumā iesaistīto skolēnu vecumā no 15 gadiem līdz 20 gadiem (ieskaitot), kuri iegūst izglītību vispārējās, speciālās vai profesionālās izglītības iestādēs, nodarbinātību vasaras brīvlaikā valsts līdzfinansētās darba vietās, nodrošinot iespēju iegūt darba pamatprasmes, iemaņas un darba pieredzi.

 

Rīgas reģionālajā filiālē pieteikumus pasākuma īstenošanai pieņem Jēzusbaznīcas ielā 11, Rīgā, 204.kabinetā. Ja rodas jautājumi, lūdzu, sazinieties ar nodarbinātības organizatoriem:

Līgu Jansoni (liga.jansone@nva.gov.lv),

Ingunu Bērziņu (inguna.berzina@nva.gov.lv)

Andreju Tkačenko (andrejs.tkacenko@nva.gov.lv).

Tālrunis Nr.67507858

 

Darba devējs ar skolēnu slēgs darba līgumu uz NVA norādīto skolēna nodarbinātības laiku pasākumā un nodrošinās darba vadītāju, kurš palīdzēs skolēnam apgūt darbam nepieciešamās prasmes un iemaņas.

 

NVA nodrošinās Darba devējam dotāciju skolēna ikmēneša darba algai 50 % apmērā no valstī noteiktās minimālās mēneša darba algas, savukārt, otru pusi algas skolēnam maksās darba devējs pats. Darba devējs skolēnam var maksāt arī vairāk nekā minimālo darba algu. Darba devējs par nodarbināto skolēnu veiks arī darba devēja un darba ņēmēja nodokļu nomaksu.

 

NVA nodrošinās arī dotāciju ikmēneša darba algai skolēna darba vadītājam. Par 10 skolēnu darba vadīšanu dotācijas apmērs noteikts vienas valstī noteiktās minimālās mēneša darba algas apmērā, attiecīgi dotācijas apmērs par viena skolēna darba vadīšanu būs viena desmitā daļa no valstī noteiktās minimālās mēneša darba algas.

NVA apdrošinās skolēnus pret iespējamiem nelaimes gadījumiem pasākuma laikā.

 

Plašāka informācija par pasākumu NVA mājas lapā:

http://www.nva.gov.lv/index.php?cid=446&mid=53&txt=3962

Uz augšu
Atpakaļ
Pēdējās izmaiņas 2015. gada 10. aprīlī, plkst. 12:15
Teksta izmērs A A A
LV | EN
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies").
Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Vairāk šeit. Labi