Rīgas Stradiņa universitāte turpina uzņemšanu jaunajā studiju programmā - Rūpnieciskā farmācija

Rīgas Stradiņa universitāte turpina uzņemšanu jaunajā studiju programmā - Rūpnieciskā farmācija

Rūpnieciskā farmācija ir kopīga RSU un RTU īsā profesionālā studiju programma, programmas ilgums ir  1,5 gadi, pēc tās beigšanas tiek iegūta Rūpnieciskā farmaceita profesionālā kvalifikācija. Programmā ir 12 valsts budžeta finansētas studiju vietas. Studiju programma ir licencēta. Latvijas Farmaceitu biedrība iesaka interesentus pieteikties, jo vēl ir brīvas budžeta vietas! Dokumentus var iesniegt RSU Studentu servisā līdz 11. septembrim.

Studiju plāns ir veidots iespējami draudzīgs strādājošiem reflektantiem - viena pilna darba diena nedēļā, divi darba dienu vakari no 16.00 – 19.00 un pilna sestdiena. Tik intensīvas mācības gan ir tikai pirmajā semestrī, pēc tam divus semestrus ir prakse un pētnieciskā darba izstrāde.

Studijas šajā programmā ļauj paplašināt tradicionālās farmaceita kompetences un rast jaunus izaicinājumus farmaceitiskajā rūpniecībā.

 

Uzņemšanas prasības:

● augstākā izglītība – otrā līmeņa profesionālā augstākā izglītība farmācijā (farmaceita grāds) vai tai pielīdzināma augstākā izglītība

● specifiskās prasības iesniedzamajos dokumentos:

– dzīves gājuma apraksts (CV)

– izziņa no darbavietas, kas apliecina praktisko darbību rūpnieciskajā farmācijā (darba devēja parakstīta un apzīmogota)

Dokumentus var iesniegt RSU Studentu servisā līdz 11. septembrim, līdz jābūt pasei vai ID kartei, farmaceita diplomam un diploma pielikumam, CV un izziņai no darbavietas.  

Programmas unikalitāte

• vienīgā studiju programma Latvijā rūpnieciskajā farmācijā;

• kopīga studiju programma, kuras realizēšanā piedalās divu augstskolu – RTU un RSU docētāji, kas jau studiju procesā rada priekšnosacījumus sadarbībai starp divām profesijām, bez kuras nav iespējama veiksmīga farmaceitiskā industrija;

• prakse Latvijas zāļu ražošanas uzņēmumos.

 

Programmas saturs

1. studiju gads: studiju kursi, kas ir paredzēti specifisku zināšanu apguvei, kas nepieciešamas rūpnieciskajā farmācijā: ārstniecības vielu ķīmijas un tehnoloģijas izmeklētas nodaļas (RTU), farmaceitisko preparātu tehnoloģija (RTU), zāļu reģistrācija, gatavās zāļu formas, farmaceitiskais mārketings, patentzinības (RTU), laba ražošanas prakse. Šajos kursos apgūto teorētisko zināšanu pielietošana praksē zāļu ražošanas uzņēmumos.

2. studiju gads: Prakse rūpnieciskajā farmācijā, pētnieciskā darba izstrāde un aizstāvēšana, Valsts Pārbaudījums.

Zināšanas

Padziļinātas zināšanas par zāļu formu izstrādi un ražošanu, kvalitātes kontroli, reģistrācijas dokumentācijas izstrādi un izplatīšanu.

Prasmes

Spēja pielietot pētnieciskās iemaņas un problēmu risināšanas prasmes farmaceitiskajā rūpniecībā sastopamu situāciju analīzei.

 

Papildus informāciju var saņemt RSU Informācijas centrā tel. 67409105, 67409075, E-pasts:  infocentrs@rsu.lv vai Farmācijas fakultātē, tel 67409129, FF@rsu.lv

 

Uz augšu
Atpakaļ
Pēdējās izmaiņas 2015. gada 2. septembrī, plkst. 11:51
Teksta izmērs A A A
LV | EN
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies").
Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Vairāk šeit. Labi